AFinance s.r.o.

Services

PROFIL SPOLOČNOSTI

AFinance, poisťovacia maklérska spoločnosť, je vytvorená profesionálnym tímom špecialistov, ktorý ponúka konzultačné a poradenské služby v oblasti sprostredkovania poistenia. Náš tím prináša rozsiahle skúsenosti, vyplývajúce zo spojenia najlepšej medzinárodnej praxe s hlbokým poznaním a citlivým reagovaním na podmienky miestneho poistného trhu.

Naše služby sa vyznačujú profesionalitou, spoľahlivosťou a flexibilitou. Počas pôsobenia na poistnom trhu, naša spoločnosť získala významné postavenie medzi najúspešnejšími maklérskymi spoločnosťami.

Services

ŠTRUKTÚRA SPOLOČNOSTI

Štruktúra spoločnosti umožňuje pokryť celé územie Slovenska. Počet stálych zamestnancov, obchodníkov a špecialistov dokáže zabezpečiť, že starostlivosť o klienta je na vysokej úrovni.

  • Vedenie spoločnosti
  • Riadiaci zamestnanci
  • Špecialisti poistenia
  • Podriadení sprostredkovatelia (obchodníci)

 

Services

NAŠE CIELE

Cieľom AFinance je ponúknuť svojim klientom komplexný rozsah služieb poisťovacieho makléra a stať sa pre nich dlhodobým partnerom v oblasti poistného poradenstva. Našou filozofiou je úzka spolupráca s klientom, ktorý má vo svojom osobnom maklérovi oporu kedykoľvek potrebuje.

AFinance vždy stojí na strane klienta a háji jeho záujmy bez rozdielu veľkosti či zamerania spoločnosti.